Opigno forum (8.x-1.8) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Forum
fi: Foorumi

en: Forums
fi: Foorumit

en: Forum topic
fi: Foorumin aihe

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
fi: <em>Foorumin keskusteluaihe</em> aloittaa keskusteluketjun foorumin sisällä.

en: Forum navigation vocabulary
fi: Foorumin navigointiin käytettävä sanasto
