Opigno forum (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Forums
et: Foorumid

en: Forum topic
et: Foorumi teema

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
et: Foorumi teema alustab foormis uue arutluse lõime.

en: Forum navigation vocabulary
et: Foorumi navigeerimise sõnastik
