Opigno forum (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Forum
lv: Forums

en: Forums
lv: Forumi

en: Forum topic
lv: Foruma tēma

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
lv: <em>Foruma temats</em> aizsāk jaunu diskusijas pavedienu forumā.

en: Forum navigation vocabulary
lv: Foruma navigācijas vārdnīca
