Opigno group manager (3.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Next
hy: Հաջորդը

en: delete
hy: հեռացնել

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Save
hy: Պահպանել

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն
