Opigno group manager (3.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Next
is: Næsta

en: delete
is: eyða

en: Manager
is: Stjórnandi

en: edit
is: breyta

en: Export
is: Flytja út

en: Save
is: Vista

en: Conditions
is: Skilyrði
