Opigno group manager (3.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (24 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: delete
uk: видалити

en: Manager
uk: Керівник

en: edit
uk: редагувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Save
uk: Зберегти

en: add
uk: додати

en: Conditions
uk: Умови

en: module
uk: модуль

en: Validate
uk: Перевірити

en: update
uk: оновити

en: Group manager
uk: Менеджер групи

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: cancel
uk: скасувати

en: Mandatory
uk: Обов'язкове

en: Publish
uk: Опублікувати

en: modules
uk: модулі

en: close
uk: закрити

en: delete link
uk: Посилання на видалення

en: Course
uk: Курс

en: Status message
uk: Повідомлення про стан

en: confirm
uk: підтвердити

en: Score:
uk: Рахунок:

en: Live meeting
uk: Жива зустріч
