Opigno group manager (3.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: delete
el: διαγραφή

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: add
el: προσθήκη

en: Conditions
el: Συνθήκες

en: module
el: μονάδα

en: update
el: ενημέρωση

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: cancel
el: ακύρωση

en: Mandatory
el: Υποχρεωτικό

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
