Opigno group manager (3.0.0-beta2) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Next
hi: अगला

en: delete
hi: मिटाएँ

en: Manager
hi: मैनेजर

en: edit
hi: संपादन करें

en: Export
hi: निर्यात करें।

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Conditions
hi: शर्तें

en: module
hi: मॉड्यूल

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Status message
hi: स्थिति संदेश
