Opigno group manager (3.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: delete
id: hapus

en: Export
id: Ekspor

en: Save
id: Simpan

en: Conditions
id: Kondisi

en: module
id: modul

en: Group manager
id: Pengelola Grup

en: Duplicate
id: Duplikat

en: cancel
id: batal

en: Publish
id: Tampilkan

en: Status message
id: Pesan status
