Opigno group manager (3.0.0-beta2) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Next
nn: Neste

en: delete
nn: slett

en: Manager
nn: Grunnleggjar

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Save
nn: Lagre

en: update
nn: oppdater

en: Group manager
nn: Grunnleggjar av gruppa

en: cancel
nn: avbryt

en: delete link
nn: slett lenke
