Opigno group manager (3.0.0-beta2) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: delete
te: తొలగించు

en: Manager
te: నిర్వాహకుడు

en: edit
te: మార్చు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: cancel
te: రద్దుచేయి

en: Publish
te: ప్రచురించు

en: Status message
te: స్థితి సందేశం
