Opigno group manager (3.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: edit
ast: editar

en: Export
ast: Esportar

en: Save
ast: Guardar

en: module
ast: módulu

en: update
ast: anovar
