Opigno group manager (3.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Next
bs: Sljedeći

en: delete
bs: obriši

en: edit
bs: izmijeni

en: Export
bs: Izvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Conditions
bs: Uslovi

en: update
bs: osvježavanje

en: Publish
bs: Objavi
