Opigno group manager (3.0.0-rc1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Next
dz: ཤུལ་མམ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: module
dz: ཚད་གཞི་

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་
