Opigno group manager (3.0.0-rc1) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Manager
nl: Beheerder

en: edit
nl: bewerken

en: Export
nl: Exporteren

en: Save
nl: Opslaan

en: add
nl: toevoegen

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Validate
nl: Valideren

en: update
nl: bijwerken

en: Group manager
nl: Groepsbeheerder

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: cancel
nl: annuleren

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: Publish
nl: Publiceren

en: close
nl: sluiten

en: Course
nl: Cursus

en: Status message
nl: Statusbericht
