Opigno group manager (3.0.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Next
am: ቀጣይ

en: delete
am: ሰርዝ

en: edit
am: አስተካክል

en: Export
am: ላክ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Publish
am: አትም
