Opigno group manager (3.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Next
bo: འོག་མ

en: delete
bo: བསུབ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: cancel
bo: དོར་བ།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན
