Opigno group manager (3.0.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Next
cy: Nesaf

en: delete
cy: dileu

en: edit
cy: golygu

en: Export
cy: Allfudo

en: Save
cy: Cadw

en: module
cy: modiwl

en: update
cy: diweddaru

en: cancel
cy: Diddymu

en: Mandatory
cy: Gorfodol

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Status message
cy: Neges statws
