Opigno group manager (3.0.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Next
et: Järgmine

en: delete
et: kustuta

en: edit
et: muuda

en: Export
et: Ekspordi

en: Save
et: Salvesta

en: add
et: lisa

en: Conditions
et: Tingimused

en: module
et: moodul

en: update
et: uuendus

en: Duplicate
et: Paljunda

en: cancel
et: katkesta

en: Mandatory
et: Nõutav

en: Publish
et: Avalda

en: Status message
et: Olekuteade
