Opigno group manager (3.0.0) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Next
gu: આગળ

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Save
gu: સાચવો

en: Publish
gu: પ્રકાશિત કરો

en: Status message
gu: સ્થિતિ સંદેશો
