Opigno group manager (3.0.0) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: delete
lt: šalinti

en: Manager
lt: Valdytojas

en: edit
lt: redaguoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: module
lt: modulis

en: update
lt: atnaujinti

en: Group manager
lt: Grupės valdytojas

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: cancel
lt: atšaukti

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: modules
lt: moduliai

en: close
lt: uždaryti

en: Status message
lt: Būsenos žinutė
