Opigno group manager (3.0.2) - en to gl translation catalogue (18 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: delete
gl: eliminar

en: Manager
gl: Xestor

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Save
gl: Gardar

en: add
gl: engadir

en: Conditions
gl: Condicións

en: module
gl: módulo

en: update
gl: actualización

en: Group manager
gl: Xestor do grupo

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: cancel
gl: cancelar

en: Publish
gl: Publicar

en: modules
gl: módulos

en: close
gl: pechar

en: Status message
gl: Mensaxe de estado

en: confirm
gl: confirmar
