Opigno group manager (3.0.2) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Next
ro: Următor

en: delete
ro: șterge

en: edit
ro: modifică

en: Save
ro: Salvare

en: add
ro: adaugă

en: Conditions
ro: Condiții

en: module
ro: modul

en: update
ro: actualizare

en: Duplicate
ro: Duplicat

en: cancel
ro: revocare

en: Mandatory
ro: Obligatoriu

en: Publish
ro: Publică

en: close
ro: închide

en: Status message
ro: Mesaj de stare

en: Opigno Group Content
ro: Conținut Opigno Group

en: Opigno Group Link
ro: Legătură Opigno Group

en: Opigno module
ro: Modul Opigno

en: Instructor-Led Training
ro: Instruire condusă de instructor

en: Required activities
ro: Activități necesare
