Opigno group manager (3.0.2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Next
ug: كېيىنكى

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: update
ug: يېڭىلاش

en: Publish
ug: ئېلان قىلىش

en: Course
ug: دەرس
