Opigno group manager (3.0.2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Next
ur: اگلا

en: delete
ur: حذف کریں

en: Manager
ur: مینیجر

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں
