Opigno group manager (3.0.3) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Next
az: İrəli

en: delete
az: sil

en: edit
az: redaktə et

en: Export
az: Eksport

en: Save
az: Saxla

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Publish
az: Dərc et

en: Status message
az: Status mesajı
