Opigno group manager (3.0.3) - en to ca translation catalogue (17 entries)

en: Next
ca: Següent

en: delete
ca: suprimeix

en: Manager
ca: Gestor

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Save
ca: Desa

en: add
ca: afegir

en: Conditions
ca: Condicions

en: module
ca: mòdul

en: update
ca: actualitza

en: Group manager
ca: Gestor de grup

en: Duplicate
ca: Duplica

en: cancel
ca: Cancela

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: Publish
ca: Publica

en: close
ca: tanca

en: Status message
ca: Missatge d'estat
