Opigno group manager (3.0.3) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Next
ml: അടുത്തത്

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Manager
ml: മാനേജർ

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Export
ml: കയറ്റുമതി

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
