Opigno group manager (3.0.3) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား
