Opigno group manager (3.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Next
ne: अर्को

en: delete
ne: हटाउनुस

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्
