Opigno group manager (3.1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Next
be: Наступны

en: delete
be: выдаліць

en: Manager
be: Кіраўнік

en: edit
be: рэдагаваць

en: Export
be: Экспарт

en: Save
be: Захаваць

en: add
be: дадаць

en: update
be: абнавіць

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: Publish
be: Апублікаваць

en: modules
be: модулі

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: confirm
be: пацвердзіць
