Opigno group manager (3.1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Next
bn: পরবর্তী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Export
bn: রপ্তানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ
