Opigno group manager (3.1.0) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Next
cs: Další

en: delete
cs: smazat

en: edit
cs: upravit

en: Save
cs: Uložit

en: Conditions
cs: Podmínky

en: module
cs: modul

en: Validate
cs: Validovat

en: update
cs: aktualizovat

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: cancel
cs: zrušit

en: Mandatory
cs: Povinné

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: close
cs: zavřít

en: Status message
cs: Zpráva o stavu
