Opigno group manager (3.1.0) - en to fr translation catalogue (19 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: delete
fr: supprimer

en: Manager
fr: Gestionnaire

en: edit
fr: modifier

en: Export
fr: Exporter

en: Save
fr: Enregistrer

en: add
fr: ajouter

en: Validate
fr: Valider

en: update
fr: mettre à jour

en: Group manager
fr: Administrateur du groupe

en: Duplicate
fr: Dupliquer

en: cancel
fr: annuler

en: Mandatory
fr: Obligatoire

en: Publish
fr: Publier

en: close
fr: fermer

en: Course
fr: Cours

en: Status message
fr: Message d'état

en: Score:
fr: Score :

en: Opigno module
fr: Module Opigno
