Opigno group manager (3.1.0) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Next
mn: Дараах

en: delete
mn: устгах

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Publish
mn: Нийтлэх
