Opigno group manager (3.1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: delete
sk: odstrániť

en: Manager
sk: Správca

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Save
sk: Uložiť

en: add
sk: pridať

en: Conditions
sk: Podmienky

en: module
sk: modul

en: Validate
sk: Kontrolovať

en: update
sk: aktualizácia

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: cancel
sk: zrušiť

en: Mandatory
sk: Povinné

en: Publish
sk: Zverejniť

en: close
sk: zatvoriť

en: delete link
sk: vymazať linku

en: Status message
sk: Stavová správa
