Opigno group manager (3.1.1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: delete
kk: Өшіру

en: edit
kk: түзету

en: Export
kk: Экспорт

en: Save
kk: Сақтау

en: update
kk: жанарту

en: Publish
kk: Жариялау

en: Status message
kk: Статус хабарламасы
