Opigno group manager (3.1.1) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: delete
lv: dzēst

en: Manager
lv: Vadītājs

en: edit
lv: labot

en: Export
lv: Eksportēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: add
lv: pievienot

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: module
lv: modulis

en: update
lv: atjauninājums

en: Group manager
lv: Grupas vadītājs

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: cancel
lv: atcelt

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Status message
lv: Statusa paziņojums
