Opigno group manager (3.1.1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Next
sl: Naslednja

en: delete
sl: izbriši

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Save
sl: Shrani

en: module
sl: modul

en: update
sl: posodobi

en: Publish
sl: Objavi
