Opigno group manager (3.1.1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: delete
sv: radera

en: Manager
sv: Administratör

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Save
sv: Spara

en: add
sv: lägg till

en: Conditions
sv: Villkor

en: module
sv: modul

en: Validate
sv: Bekräfta

en: update
sv: uppdatera

en: Group manager
sv: Gruppadministratör

en: Duplicate
sv: Dubblett

en: cancel
sv: avbryt

en: Mandatory
sv: Obligatoriskt

en: Publish
sv: Publicera

en: modules
sv: moduler

en: close
sv: stäng

en: Status message
sv: Statusmeddelande

en: confirm
sv: bekräfta
