Opigno group manager (3.2.7) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Next
af: Volgende

en: delete
af: verwyder

en: Manager
af: Bestuurder

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: update
af: opdateer
