Opigno group manager (3.2.7) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: delete
eo: forigu

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Save
eo: Konservu

en: add
eo: Aldonu

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: module
eo: modulo

en: update
eo: ĝisdatigi

en: Publish
eo: Publikigu
