Opigno group manager (3.2.7) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: delete
oc: suprimir

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Save
oc: Enregistrar

en: add
oc: apondre

en: Conditions
oc: Condicions

en: module
oc: modul

en: update
oc: metre a jorn

en: cancel
oc: anullar

en: Publish
oc: Publicar

en: Status message
oc: Messatge d'estat
