Opigno group manager (3.2.7) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Export
pa: ਨਿਰਯਾਤ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
