Opigno group manager (3.2.7) - en to sq translation catalogue (9 entries)

en: delete
sq: fshij

en: edit
sq: ndrysho

en: Export
sq: Eksporto

en: Save
sq: Ruaj

en: module
sq: moduli

en: update
sq: u përditësua

en: Publish
sq: Publiko

en: modules
sq: modulët

en: confirm
sq: konfirmo
