Opigno group manager (3.2.8) - en to fi translation catalogue (16 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: delete
fi: poista

en: Manager
fi: Manageri

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: add
fi: lisää

en: Conditions
fi: Ehdot

en: module
fi: moduuli

en: update
fi: päivitä

en: Duplicate
fi: Monista

en: cancel
fi: peruuta

en: Mandatory
fi: Pakollinen

en: Publish
fi: Julkaise

en: close
fi: sulje

en: Status message
fi: Tilanneviesti
