Opigno group manager (3.2.8) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: delete
hr: ukloni

en: Manager
hr: Upravitelj

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Save
hr: Spremi

en: module
hr: modul

en: update
hr: ažuriraj

en: Publish
hr: Objavi

en: modules
hr: moduli

en: Status message
hr: Poruka statusa
