Opigno group manager (8.x-1.10) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: delete
ka: წაშლა

en: Manager
ka: მენეჯერი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: module
ka: მოდული

en: update
ka: განახლება

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
