Opigno group manager (8.x-1.10) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: delete
pl: usuń

en: Manager
pl: Zarządzający

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Save
pl: Zapisz

en: add
pl: dodaj

en: Conditions
pl: Warunki

en: module
pl: moduł

en: Validate
pl: Walidacja

en: update
pl: aktualizacja

en: Group manager
pl: Opiekun grupy

en: Duplicate
pl: Zduplikowany

en: cancel
pl: anuluj

en: Mandatory
pl: Wymagane

en: Publish
pl: Publikuj

en: delete link
pl: usuń odnośnik

en: Status message
pl: Komunikat
