Opigno group manager (8.x-1.11) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: delete
fil: tanggalin

en: edit
fil: wastuhin

en: Export
fil: Luwasin

en: Save
fil: Pangalagaan
